SUKCESY NA MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM

7 maja 2025 r. w Centrum Sportowo – Kulturalnym Łabędź w Łabędach odbył się III Miejski Konkurs Recytatorski dla uczniów objętych problemem migracji.

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Vladyslav Klivets z kl. 5b zajął II miejsce, Yaroslav Yuriev z kl. 6a zdobył III miejsce, a Andriana Havryliv z kl. 8a została wyróżniona.

Uczniowie zaprezentowali swoje talenty podczas recytacji polskich oraz ukraińskich wierszy, a determinacja i praca zaowocowały zdobytymi osiągnięciami. Serdecznie gratulujemy osobistych sukcesów, wytrwałości i zaangażowania, które prowadzą do realizacji marzeń!