SUKCESY TEATRALNE DZIECI Z NASZEJ ŚWIETLICY

Niezwykle miło nam poinformować, iż Beata Jaros otrzymała wyróżnienie indywidualne za rolę Dziewczynki w XXI Międzyszkolnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych.

Natomiast grupa uczniów ze świetlicy w osobach: Agata Bąk, Ivanna Scherbatiuk, Liliana Kołodziejska, Antonina Heczko, Sonia Piotrowska, Gabriela Perek, Zuzanna Prucia, Julia Matwin, Bartosz Kosiński, Beata Jaros, Zuzanna Gałajda zdobyła wyróżnienie grupowe, występując w  wigilijnej inscenizacji świątecznej w XXI Międzyszkolnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych. Premiera inscenizacji bożonarodzeniowych odbyła się w okresie świątecznym, podczas której uczniowie wystąpili w różnych rolach i następujących scenach  – o Mikołaju, scenie o choince, o mówiących zwierzętach, o wybaczaniu, scenie wigilijnej o porządku, pokoju i tradycji, o kolędnikach.

Wspaniali młodzi aktorzy wykazali się kreatywnością, wrażliwością, zaangażowaniem, dużą odwagą oraz świąteczną prezencją!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!