SUKCESY W KONKURSACH PLASTYCZNYCH – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27

1. Zuzanna Gałajda z klasy 1c p. Marioli Stefaniak otrzymała kwalifikacje do wystawy w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt. „Przyroda w kolorach”.

2. Weronika Hrushetska z klasy 1c p. Marioli Stefaniak otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Portret mojej mamy”.

3. Wiktoria Królik z klasy 1c p. Marioli Stefaniak zajęła II miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Motyl”.

4. Igor Niedzielski z klasy 1c p. Marioli Stefaniak zajął III miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Motyl”.

5. Martyna Wardal z klasy 8 c p. Anny Płocicy otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt. „Dajmy Światu Pokój”.

6.  Magdalena Krysa z klasy 2c p. Eweliny Pogonowskiej zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ” Dary Jesieni”.

7. Diana Nowak z klasy 5b p. Małgorzaty Kopeć została laureatką pierwszej nagrody w Konkursie Plastycznym pt. ” Noc Naukowców” zorganizowanym przez Politechnikę Śląską.

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Opiekunką artystyczną wyróżnionych uczniów jest pani Beata Smuga.