SUKCESY W MISTRZOSTWACH GLIWIC W KOSZYKÓWCE 3X3

W ostatnich rozgrywkach koszykówki w tym sezonie nasi uczniowie wystąpili w Mistrzostwach Gliwic w koszykówce 3×3. Nasza szkoła wystawiła 4 drużyny. W kategorii młodszej – dziewczęta w składzie: Antonina Weszka, Aleksandra Szołtysik, Hania Toman, Jula Hreczka wywalczyły III miejsce. Chłopcy w składzie – Jakub Porębski, Jakub Kręgiel, Kevin Posłuszny, Adam Szulc zajęli II miejsce. W kategorii starszej – dziewczęta w składzie: Amelia Niczke, Wiktoria Garbowska, Antonina Szulc, Milena Odoszewska – II miejsce. Chłopcy w składzie: Paweł Wolski, Radosław Mazur, Mikołaj Będkowski, Kacper Foremnik – I miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom i reprezentantom oraz dziękujemy panu Adamowi Biernatowi za przygotowanie do zawodów!