WYCIECZKA DO ALELE WILKOWICEWYCIECZKA DO ALELE WILKOWICE
Uczniowie klasy 1a i 1c uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Alele Wilkowice. Był to dzień pełen radości, aktywności i ciekawych{...}
Uczniowie klasy 1a i 1c uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Alele Wilkowice. Był to dzień pełen radości, aktywności i ciekawych{...}
12 maja 2025 r. Krasnale i Stokrotki uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych „Walabia – żywa edukacja”. Zajęcia warsztatowe dotyczyły ssaków. Dzieci{...}
15 stycznia uczniowie klasy 2c i 3b zwiedzali Centrum Edukacji Ekologicznej w Gliwicach. Zobaczyli interaktywną wystawę multimedialną składającą się z{...}
Dzieci ze świetlicy szkolnej pamiętają o nadchodzącej zimie, dlatego rozwiesiły na terenie placu szkolnego karmniki z ziarnem dla ptaków oraz{...}
Pszczółki i Biedronki, wykorzystując przepiękną jesienną pogodę, wybrały się na żywą lekcję przyrody do naszego lokalnego rezerwatu „Las Dąbrowa”. Celem{...}
Pszczółki wybrały się w ostatnim czasie do parku Szwajcaria. To było połączenie wspólnej zabawy z kontaktem z przyrodą. Największą atrakcją{...}
W piękny, październikowy dzień – przy słonecznej pogodzie i w radosnej atmosferze – uczniowie z klas 2c i 3b odwiedzili{...}
18 października 2024 r. dzieci z klasy 2a i 2b wybrały się na spacer do lasu. Wędrowały wśród drzew, zbierając{...}
12 października Krasnale i Stokrotki wybrały się na jesienną wycieczkę do lasu w Kozłowie. Dzieci poznawały roślinność i jej piękne{...}
Niniejsza strona korzysta z plików cookies Zapoznaj się z Polityką prywatności i wykorzystania plików cookies
The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.