„MUSZA WOM COŚ PEDZIEĆ”„MUSZA WOM COŚ PEDZIEĆ”
„Musza Wom coś pedzieć” – spektakl autorstwa dr Elżbiety Borkowskiej, w wykonaniu społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 w Gliwicach oraz{...}
„Musza Wom coś pedzieć” – spektakl autorstwa dr Elżbiety Borkowskiej, w wykonaniu społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 w Gliwicach oraz{...}
18.stycznia w Centrum Jana Pawła II w Gliwicach odbył się niezwykły spektakl „Musza Wam coś pedzieć”, przygotowany przez społeczność Zespołu{...}
17 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach, a 19 stycznia w wypełnionej po brzegi sali Centrum Edukacyjnego{...}
23 maja 2024 r. uczniowie klasy 5b zaangażowali się w prace porządkowe na terenie szkoły wokół miejsc pamięci. W danym{...}
Klasy starsze (od 4 do 8) zobowiązały się objąć opieką miejsca pamięci (pomniki, tablice pamiątkowe) rozmieszczone na terenie dzielnicy. W{...}
Niniejsza strona korzysta z plików cookies Zapoznaj się z Polityką prywatności i wykorzystania plików cookies
The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.