TAK SPĘDZAMY CZAS W ŚWIETLICY …

Niezmiennie największą popularnością wśród naszych świetlików są zabawy drewnianymi klockami, dzięki którym powstają niezwykłe konstrukcje architektoniczne. Dzieci uwielbiają tworzyć!
O, a czy pamiętacie, jak robiliśmy kartonowy teatrzyk? Jest już ukończony. Jeszcze na etapie ozdabiania pobudzał wyobraźnię równie mocno, jak ulubione klocki. Dzieci wciąż i wciąż chętnie po niego sięgają.
Równie kreatywnie spędziły dzieci czas, jaki przeznaczyliśmy na przygotowania do przerwy świątecznej. I nie tylko najmłodsi chętnie wykonywali fantastyczne kartki świąteczne. My – nauczyciele – mieliśmy dużo radości z towarzyszenia dzieciom w produkcji kartek.
Na zakończenie tego przedświątecznego czasu postanowiłyśmy urządzić naszym podopiecznym prawdziwe „egg hunt”. Dzieci miały odszukać kolorowanki w kształcie pisanek, które później wymieniały na drobne upominki. Ile radości przy tym było, wiemy tylko my! (No, może także rodzice naszych świetlików).