TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZYCH FINALISTÓW!

Nasi uczniowie Nikodem Pastuszak (klasa III d) oraz Nikola Antuszewicz (klasa VIII b) zostali finalistami I Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno -Językowego „PASJE- droga do ODKRYWANIA siebie. PASSION- a way to DISCOVER your zest for life. LEIDENSCHAFTEN – ein Weg, sich selbst zu ENTDECKEN”, zorganizowanego przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej WOM w Rybniku.
Prace naszych uczniów zostały wybrane przez komisję konkursową, która nie miała łatwego zadania. Wszystkich nadesłanych prac było 344!
28 listopada 2022 r., w Rybniku, odbędzie się finał konkursu, podczas którego każdy z uczestników zaprezentuje swoją książeczkę opisującą pasje.
Za naszych finalistów trzymamy kciuki, a Paniom Aleksandrze Koźlickiej i Magdalenie Pawlik dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uczniów.