UDANY WYSTĘP NASZYCH UCZNIÓW POCHODZĄCYCH Z UKRAINY NA MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM

20 lutego 2023 r. czworo naszych uczniów reprezentowało szkołę w I Miejskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów objętych problemem migracji. Andriana Havriliv z kl. 6a zdobyła wyróżnienie za szczególny wyraz artystyczny, Yaroslav Vorko z kl. 5a zajął 3. miejsce, a Viktoria Zubkowa i Valeria Piskorska z kl. 7a otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Wszyscy zaprezentowali się w recytacji polskiego utworu i w języku ojczystym. Było to trudne zadanie, bo niektórzy recytatorzy pół roku temu nie znali jeszcze języka polskiego. Uczniów przygotowała Joanna Cichocka.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z takich pięknych sukcesów naszych uczniów!