„W KARNAWALE SAME BALE”

Jest taki wyjątkowy czas, tylko jeden raz w roku… Czekaliśmy na niego z utęsknieniem, tym razem może nawet bardziej, niż w poprzednich latach… Co to takiego? To KARNAWAŁ!!! W „tłusty czwartek” sale lekcyjne klas 1 zamieniły się w prawdziwie balowe: wszystkie przystrojone w kolorowe balony i serpentyny, z każdej dobiegały dźwięki radosnej muzyki i śmiechy dzieci. Najmłodsi Uczniowie byli wprost nie do poznania! Pojawiły się bardziej i mniej znane postacie z bajek, zwierzątka, można było rozpoznać też policjanta, strażaka, baletnicę, pannę młodą… Niektóre przebrania były niezwykłe i bardzo oryginalne. Zabawom muzycznym i konkursom nie było końca! To był zdecydowanie jeden z najlepszych dni w szkole. Szkoda, że karnawał jest tylko raz w roku… Już nie możemy się doczekać następnego!