WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

Krasnale i Stokrotki

14 lutego Krasnale i Stokrotki świętowały Walentynki. Tego dnia kultywowane były tradycje walentynkowe, które rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałania w grupie. Krasnale i Stokrotki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych walentynkowych konkursach i zabawach. Przedszkolaki miały robione pamiątkowe zdjęcia w fotobudce oraz przygotowały upominki dla swoich najbliższych, robiąc dla nich piękne serca.

Pszczółki i Biedronki 

Z okazji Walentynek na Biedronki  i Pszczółki już od kilku dni czekała skrzyneczka, do której dzieci mogły wrzucać liściki i serduszka z wyznaniami przyjaźni do kolegów i koleżanek z przedszkola. Dziś wspólnie ją otworzyliśmy i każdy cieszył się z otrzymanej niespodzianki. Następnie w ramach warsztatów, wspólnie robiliśmy zawieszki w kształcie serduszek z masy solnej, które dzieci pięknie ozdobiły według własnego pomysłu. Był to dzień pełen uśmiechów i radości.