WALENTYNKI
Walentynki w szkole i w przedszkolu to radosne święto przyjaźni i życzliwości, obchodzone 14 lutego, skupiające się na okazywaniu sympatii, integrowaniu grupy i wyrażaniu emocji. W naszej placówce dzień ten wypełniony był czerwonymi akcentami, zabawami z serduszkami, wspólnym robieniem walentynkowych galaretek oraz upominków. Dzieci tworzyły także Walentynki dzieląc się przy tym empatią i miłymi gestami.



