WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY

15 lutego w naszym przedszkolu miał miejsce wyjątkowy „Walentynkowy Bal Karnawałowy”. Dla przedszkolaków był to dzień szczególny, wyczekiwany przez wiele tygodni. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, a sala przedszkolna wyglądała jak z bajki. Krasnale i Stokrotki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach i zabawach. Do wspólnej zabawy z dziećmi włączyła się także pani Dyrektor Agnieszka Łuczak, której obecność dodatkowo uprzyjemniła wszystkim ten wyjątkowy dzień. Tego dnia kultywowane były także tradycje walentynkowe, które rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałania w grupie. Przedszkolaki przygotowały także słodkie niespodzianki dla rodziców, czyli kruche ciasteczka w kształcie serc, same także zostały obdarowane walentynkowymi upominkami i miały słodki poczęstunek w przerwie między zabawami. „Walentynkowy Bal Karnawałowy” był niezwykły, a bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych.