WIELKANOCNA ZBIÓRKA DLA DPS OSTOJA

Przed Świętami Wielkanocnymi trwała w naszej szkole zbiórka słodyczy dla podopiecznych DPS Ostoja w Sośnicowicach. Uczniowie klas 1-3 wykonali piękne świąteczne kartki, a wolontariusze przygotowali 124 paczki, które zostały przekazane mieszkankom domu. Dziękujemy za włączenie się w akcję. Świat staje się lepszy dzięki ludziom takim jak Ty !