WIGILIA PRZEDSZKOLNA

Krasnale i Stokrotki

21 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W salach przedszkolnych dzieci, łamiąc się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad oraz pierniczki. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Po pysznym obiedzie wigilijnym przedszkolaki znalazły pod choinką piękne prezenty kupione przez grupową Radę Rodziców. Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze, a wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia.

Pszczółki i Biedronki

Pszczółki i Biedronki obchodziły 16 grudnia uroczyste spotkanie wigilijne, podczas którego przypomniały sobie tradycyjne dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń oraz śpiewanie poznanych dotychczas kolęd. W miłej atmosferze spędziliśmy ten czas, który był również owocny w prezenty znalezione pod choinką.  Obie grupy wraz z wychowawcami i całą obsługą przedszkola życzą pięknych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.