WIGILIE PRZEDSZKOLNE W GNIEŹDZIE

Jaskółki i Kukułki

W grupie Jaskółek oraz Kukułek odbył się uroczysty obiad wigilijny, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw, takich jak: barszcz czerwony, ryba, kapusta, mandarynki oraz pierniczki. W tym dniu nie zabrakło także wspólnego kolędowania. 

Sikorki 

Pięknym i niezapomnianym przeżyciem w grupie Sikorek było wspólne kolędowanie podczas wigilijnego obiadu. 

Wszystkim z okazji Świąt grupa Sikorek życzy, by magia działa się dalej, a czas przeżyty wspólnie z najbliższymi zostawił w pamięci najpiękniejsze wspomnienia.   

Skowronki

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Skowronki kultywowały tradycję, zasiadając wspólnie do uroczystego obiadu. Nie zabrakło tradycyjnych potraw, takich jak: barszcz czerwony, ryba, kapusta, mandarynki czy pierniczki. W tle słychać było najpiękniejsze polskie kolędy. Na zakończenie wieczerzy dzieci stwierdziły wspólnie, że to “najlepszy dzień w ich życiu”.

Sowy 

21 grudnia grupa Sówek po intensywnych przygotowaniach do świąt zasiadła wspólnie do świątecznego obiadu. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również – co najważniejsze – wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Grupa Sówek życzy wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Wróbelki

Dla dzieci trzyletnich to był pierwszy obiad wigilijny w przedszkolu. Na stole pojawiły się pyszny barszczyk i rybka przygotowane przez panie kucharki, a na deser pierniczki. Dzieci wspólnie śpiewały kolędy… Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najpiękniejsze życzenia!