WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W GNIEŹDZIE

Jaskółki 

Mikołajki to ważny dzień dla każdego dziecka. Już od rana „Jaskółki” wypatrywały przez okna Świętego Mikołaja i nie mogły doczekać się jego przyjazdu. Na specjalną okazję przygotowały wierszyk i piosenkę. Święty Mikołaj był zachwycony i obdarował dzieci upominkami! To był wspaniały dzień pełen uśmiechu!

Sikorki i Kukułki 

Ileż emocji i jakie napięcie towarzyszyło przedszkolakom 6 grudnia. Już od rana dzieci z Kukułek i Sikorek przygotowywały się na przyjście 🎅🏻

Sala zmieniła się w zimowy krajobraz, a na stoliczku czekały już ulubione przysmaki dla wyczekiwanego gościa: przygotowane w „przedszkolnej” kuchni 🍪 i 🥛 własnoręcznie przyrządzone przez małe rączki dzieci👩‍🍳😉🧑🏼‍🍳

Jaka była radość i niedowierzanie, kiedy to do sali wszedł najprawdziwszy Mikołaj i jego pomocnica piękna Śnieżynka. 

Przedszkolaki przywitały gości piosenką, a Mikołaj obdarował ich pięknymi 🎁. 

To był magiczny dzień. Mikołajowi i Śnieżynce podziękowaliśmy za upominki i życzyliśmy wszystkiego najlepszego …i aby pamiętali  o nas w przyszłym roku!

Skowronki i Sowy

6 grudnia Skowronki i Sowy odwiedził bardzo ważny i długo wyczekiwany gość, jakim był Święty Mikołaj. Dzieci przywitały go piosenką i z radością przyjęły prezenty, które Mikołaj miał dla każdego przedszkolaka w worku. Święty Mikołaju, dziękujemy za wizytę i zapraszamy za rok!

Wróbelki

Dzieci z grupy ‘Wróbelki’ powitały Mikołaja piosenką, tj:

Siedzę cichuteńko 

patrzę na okienko 

poruszyły się zasłonki! 

chyba już go widzę! 

chyba już go słyszę, zabrzęczały 

jego sanek dzwonki

Ref: 

Dzyń, Dzyń, Dzyń 

Mikołaju Święty 

Dzyń, Dzyń, Dzyń 

przynieś nam prezenty.

Co to? Co to? Co to? 

Kto to? Kto to? Kto to? 

Pan Mikołaj już się skrada 

Ojej! Ja się boję x2 

Ale bać się chyba nie wypada

Ref: 

Dzyń, Dzyń, Dzyń 

Mikołaju Święty 

Dzyń, Dzyń, Dzyń 

przynieś nam prezenty.

Wszystkie dzieci otrzymały prezenty od Mikołaja. Sesja zdjęciowa z Panem w czerwonym stroju była niezapomnianą chwilą dla najmłodszych przedszkolaków.