Z JĘZYKAMI NA SPORTOWO

W dniu 29 marca 2022 r. reprezentacja klas II naszej szkoły wzięła udział w międzyszkolnym konkursie „Z językami na sportowo” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Gliwicach.

Uczennice: Emilka Łągiewka (IIC), Lidka Łukaszewska (IIC), Milenka Fligiel (IIA) oraz uczniowie: Adaś Woch (IIA), Bartek Bielecki (IIA), Bartek Kosiński (IIB), Wojtek Nowak (IIB), Bartek Kapusta (IID), Szymek Ziaja (IID) zmierzyli się z zadaniami sportowymi oraz językowymi. Rysowali flagi krajów niemiecko- i angielskojęzycznych, grupowali wyrazy tematycznie, odpowiadali na pytania dotyczące zabytków Niemiec oraz Wielkiej Brytanii, a do tego skakali na skakance, wymieniając dni tygodnia w obydwóch językach.

Rywalizacja między naszymi uczniami, a przedstawicielami SP11 była zawzięta i wyrównana. Jury postanowiło przyznać obu drużynom I miejsce oraz wręczyć dzieciom zasłużone medale, dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za wspaniałą zabawę i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności.

Zapraszamy również do obejrzenia FILMU, zamieszczonego przez SP11.