ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO – KLASY TRZECIE KOŃCZĄ WAŻNY ETAP

21 czerwca 2024 wszyscy uczniowie kończą rok szkolny i rozpoczynają zasłużony czas letniego wypoczynku – wakacje. W piątek o godz. 9:00 uczniowie klas trzecich spotkali się w sali gimnastycznej, aby uroczyście podsumować pierwszy ważny etap edukacji w szkole podstawowej. Trzecioklasiści zaprezentowali krótki program artystyczny, a następnie pani dyrektor Anna Urbańska szczególnie  pogratulowała tym uczniom, którzy wyróżniali się w nauce i zachowaniu. Była to też okazja, aby nagrodzić uczniów, którzy zostali laureatami szkolnego konkursu ortograficznego dla uczniów klas trzecich.

Uczniowie z klas 1-2 oraz z klas 4-7 spotykali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, aby odebrać świadectwa oraz powspominać kończący się rok szkolny. Odbyły się pogadanki na temat bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Wszystkim naszym Uczniom oraz Absolwentom życzymy wspaniałych wrażeń, ciekawych, lecz bezpiecznych przygód, wielu pogodnych i miłych dni! Wypocznijcie!