ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

Uczniowie klas trzecich zainicjowali zbiórkę darów dla Społecznego Schroniska dla zwierząt w Rudzie Śląskiej. Trzecioklasiści wykonali kolorowe ogłoszenia i plakaty, które rozwiesili w całej szkole. Dzięki temu informacja o zbiórce dotarła do wielu klas. Zbiórka była wspaniałą okazją do rozwijania empatii wśród uczniów oraz nauczyła ich, jak ważna jest pomoc zwierzętom. Razem możemy czynić dobro.