ZNAMY LAUREATÓW SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW Z KLAS 7 – 8

Wśród wytypowanych przez nauczycieli języka polskiego uczniów z klas siódmych i ósmych przeprowadzono na etapie szkolnym rywalizację w zakresie poprawnego pisania pod względem ortografii i interpunkcji. Po sprawdzeniu prac konkursowych okazało się, że szkolną mistrzynią ortografii wśród uczniów klas starszych została Diana Nowak z kl. 7b, na drugim miejscu uplasowała się Martyna Stępień z kl. 8a, a trzecie miejsce przypadło Pawłowi Longoszowi z kl. 7b. Gratulujemy laureatom!

21 maja 2024 r. pani dyrektor Anna Urbańska miała przyjemność wręczyć laureatom dyplomy oraz nagrody.

Już niedługo uczniowie, którzy najlepiej wypadli pod względem poprawności ortograficznej na etapie szkolnym, wezmą udział w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii Województwa Śląskiego”. Trzymamy za nich kciuki!