GEOMETRIA I ABSTRAKCJA OCZAMI ŚWIETLIKÓWGEOMETRIA I ABSTRAKCJA OCZAMI ŚWIETLIKÓW
Klasa 2a podczas zajęć świetlicowych tworzyła prace plastyczne inspirowane geometrią i abstrakcją. Był to czas wspólnej zabawy i rozwijania wyobraźni.{...}
Klasa 2a podczas zajęć świetlicowych tworzyła prace plastyczne inspirowane geometrią i abstrakcją. Był to czas wspólnej zabawy i rozwijania wyobraźni.{...}
My Świetliki bardzo lubimy naszą świetlicę, w której miło spędzamy czas. W pierwszym półroczu działo się bardzo dużo. Była zabawa,{...}
Ostatnio odwiedziła nas pani Pawlik z teatrzykiem Kamishibai, dzięki czemu przenieśliśmy się w świat niezwykłych opowieści. Dowiedzieliśmy się, skąd właściwie{...}
Nadeszła wiosna, zbliżają się święta wielkanocne, więc w naszej świetlicy odbył się konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną. Zainteresowanie było spore,{...}
5 lutego 2025 r. został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs na Maskę karnawałową. Wszystkie prace uczniów były piękne, kreatywne i kolorowe, dlatego{...}
W świetlicy odliczamy dni do świąt i przygotowujemy ozdoby choinkowe.{...}
Dzieci ze świetlicy szkolnej pamiętają o nadchodzącej zimie, dlatego rozwiesiły na terenie placu szkolnego karmniki z ziarnem dla ptaków oraz{...}
My – w świetlicy – nie nudzimy się! Budujemy ciekawe konstrukcje z klocków oraz tworzymy kreatywne prace plastyczne. Bardzo lubimy{...}
W świetlicy ostatnio dużo się dzieje. Przede wszystkim korzystamy z uroków zimy i bawimy się na śniegu – budujemy bałwanki,{...}
Dzieci przebywające w świetlicy korzystają z uroków zimy, lepiąc ze śniegu różne kształty. Ileż radości może sprawić trochę białego puchu!{...}
Niniejsza strona korzysta z plików cookies Zapoznaj się z Polityką prywatności i wykorzystania plików cookies
The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.