TUŻ PRZED DNIEM EDUKACJI NARODOWEJ PIERWSZOKLASIŚCI ZŁOŻYLI ŚLUBOWANIE I ZOSTALI PASOWANI NA UCZNIÓW

13 października 2023 r. miała miejsce niezwykle ważna dla życia szkoły uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. Pierwszaki w obecności rodziców, dyrekcji szkoły, nauczycieli i uczniów wykazały się wieloma umiejętnościami i pokazały, że zasługują na miano ucznia naszej szkoły. Uczennice i uczniowie klas pierwszych zaprezentowali wiedzę o właściwym zachowaniu się w szkole, o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, dali się poznać jako młodzi patrioci, kochający swoją Ojczyznę. Zadeklarowali chęć do nauki oraz pokazali umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Podczas występu ujawnili swoje prawdziwe talenty. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie zaczarowanym ołówkiem przez Dyrektora Szkoły panią Annę Urbańską. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych. Pierwszoklasiści mieli również okazję złożyć życzenia wierszem i piosenką z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Serdeczności dla pedagogów popłynęły również ze strony Rady Rodziców. Nie obyło się bez kwiatów, uśmiechów i wyrazów wdzięczności.