DZIEŃ KOTA W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 27

Krasnale” i “Stokrotki

17 lutego Krasnale i Stokrotki świętowały Dzień Kota. Tego dnia wszystkie dzieci zamieniły się w czarne kociaki, tańczyły przy kociej muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Brały również udział w konkursach takich jak „Pięć kotków”, „Uciekaj myszko”, „Kocia samba” itp. Dzieci wykonały także papierowe kotki, które zabrały na pamiątkę do domu. Ten dzień był pełen wrażeń, a wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.

Pszczółki

17 lutego obchodzimy niezwykłe święto – Dzień Kota. Tego dnia wszystkie Pszczółki zmieniły się w wesołe, czarne koty.  Dzieci poznały wiele ciekawostek o życiu kotów, były też ,,kocie zabawy”, zagadki, konkursy i piosenki. Pszczółki wykonały piękną pracę plastyczną pt. 🐱 Kot, i na koniec każdy otrzymał ,, Koci Dyplom”. Lubimy takie szalone święta, mamy nadzieję, że dobra energia tego dnia pozostanie z nami jeszcze na długi czas.

Biedronki