DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W NASZYM PRZEDSZKOLU

W listopadzie przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 27 uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Ten wyjątkowy dzień dzieci rozpoczęły od poznania historii pluszowego misia oraz dowiedziały się, że w tym dniu pluszowy miś na swoje urodziny. A jak na urodziny przystoi, nie zabrakło tradycyjnego „Sto lat”, urodzinowych hitów oraz wspólnego zdjęcia ze swoimi pluszakami. Tego dnia odbyły się także misiowe zabawy oraz konkursy m.in. karmienie misia włóczkowym makaronem, na końcu którego znajdował się miodek, a wszystko do utworu „Mały Miś jest głodny”, rzucanie woreczkami do pyszczka głodnego misia czy smakowite zawody w zjadaniu miodku. Każdy przedszkolak miał także szansę zrobić sobie zdjęcie w misiowej fotobudce oraz pokolorować misia na wzór swoich ulubionych pluszowych misiów.