MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SINGLI CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZSP NR 13 W GLIWICACH

Co to było za granie! Prawdziwe święto najmłodszych siatkarzy, w wieku od 6 do 9 lat. Mikołajkowy Turniej Singli chłopców o Puchar Dyrektora ZSP nr 13 w Gliwicach zgromadził 55 zawodników. Turniej rozpoczął się od przywitania młodych siatkarzy przez Panią Dyrektor Annę Urbańską, która życzyła wszystkim wspaniałych wyników i gry fair play. Na turnieju w hali ZSP nr 13 gościliśmy takie kluby jak: Sikret Gliwice, AT Jastrzębski Węgiel, AS Zaksa Kędzierzyn-Koźle, Aluron Zawiercie, Cerrad Mirzec, Verteko Beach Volley Kołobrzeg, UKS 22 Kraków, MUKS Michałkowice, UKS Volley Brzesko, Maverick Lubiany, MKS Będzin, SK Górnik Radlin, Pląs Kielce. Chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy. Młodsi rocznik 2015 i starsi rocznik 2014. Pierwsza część turnieju to mecze eliminacyjne w grupach, które wyłoniły finalistów. Młodsi grali w trzech grupach, a starsi w sześciu finałach.

Klasyfikacja rocznika 2015

I m MKS Wieliczka

II m AS Zaksa Kędzierzyn Koźle

III m Sikret Gliwice Sebastian Ziaja

Sebastian Ziaja jest uczniem klasy drugiej naszej szkoły, trenując na co dzień w Klubie Sikret Gliwice.

Klasyfikacja rocznika 2014

I m Cerrad Mirzec

II m Cerrad Mirzec

III MUKS Michałkowice

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, sędziom i rodzicom za udział w turnieju, a Dyrekcji za umożliwienie przeprowadzenia Mikołajkowego turnieju.