ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASACH 1A I 1B

30 listopada w klasie 1a i 1 b odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne. Celem spotkania była integracja uczniów, rodziców, wspólne wykonanie ozdób świątecznych przeznaczonych na jarmark bożonarodzeniowy. Wszyscy z zapałem wykonywali piękne dekoracje, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Podczas spotkania powstało wiele pięknych prac, które z pewnością będą zdobiły mieszkania w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Mali artyści z rodzicami oraz rodzeństwem przy dźwiękach kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek wykonywali ozdoby. Tworzyli świeczniki, choineczki, szopki, ozdoby na stół, czapeczki z włóczki oraz rozmaite ozdoby choinkowe. Ponadto rodzice przygotowali świąteczny poczęstunek. Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzania czasu w rodzinnym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych. Takie spotkania budują wzajemną więź, rozbudzają wyobraźnię i są okazją do wzajemnego, głębszego poznania. Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i wspólnie spędzony czas oraz aktywne włączenie się w przygotowanie świątecznych warsztatów. Z pewnością stanie się to naszą klasową tradycją. Kolejne spotkanie tuż, tuż…