TYDZIEŃ Z DINOZAURAMI W ROLI GŁÓWNEJ

Krasnale i Stokrotki pod koniec lutego przeniosły się na tydzień w czasie do ery dinozaurów. Sala przedszkolna zamieniła się w park jurajski z licznymi przeszkodami m.in przedszkolaki musiały przejść ostrożnie po kładce z jajem diplodoka, złapać triceratopsa za rogi, przejść po śladach dinozaura, pamiętając, że podłoga to lawa, karmiąc po drodze T-rexa, który czekał na porę karmienia. Dzieci obejrzały także ciekawe filmy edukacyjne, z których dowiedziały się, jak żyły dinozaury, jak wyginęły i kim jest paleontolog. Wykonały także prace plastyczne, których bohaterami były dinozaury oraz przeprowadziły eksperyment z wulkanem, który sprawił przedszkolakom wiele radości. I tak tydzień z dinozaurami przeniósł nas w fascynujący i wciąż tajemniczy świat.