ZAKOŃCZENIE ROKU W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 27

Biedronki 

26.06.23 r przedszkolaki z grupy Biedronki obchodziły wyjątkowy dzień, mianowicie pożegnanie przedszkola. Tego dnia odbyła się uroczysta akademia, podczas której dzieci sześcioletnie żegnały się z młodszymi kolegami i koleżankami, tym samym wkraczając w nowy etap edukacji. Był to dzień pełen radości i wzruszeń. Na koniec dzieci otrzymały drobne prezenty oraz dyplomy.

Pszczółki

26 czerwca był dla maluchów z grupy Pszczółek szczególnym dniem, gdyż świętowały aż dwa ważne dla nich wydarzenia – pasowanie na przedszkolaka oraz zakończenie roku przedszkolnego. Wspólnie z rodzicami cieszyliśmy się z nadchodzących wakacji, śpiewając piosenki oraz wysłuchując pięknie nauczonych wierszyków. Każde z dzieci złożyło przysięgę przedszkolaka oraz otrzymało dyplom i drobny upominek na pamiątkę spędzenia pierwszego roku w przedszkolu 🙂 Życzymy wszystkim udanych, słonecznych wakacji!

Stokrotki 

W dniu 20 czerwca w sali audiowizualnej odbyła się Uroczystość Pożegnania Przedszkola z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Na początku Stokrotki wierszykami podziękowały nauczycielom i pracownikom przedszkola za opiekę, zabawę, radość i naukę. Na tę okazję dzieci również przygotowały „Biesiadę przedszkolną”. Przedszkolaki z wielkim przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowały tance, śpiewając biesiadne piosenki. Występ dzieci wzbudził u rodziców i gości  wiele radości, wzruszeń i został nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla nauczycieli i wszystkich pracowników przedszkola, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.