BAL KARNAWAŁOWY W GNIEŹDZIE

„Jaskółki”

 

W końcu nadszedł ten dzień, gdy do grupy „Jaskółek” wkroczyły księżniczki, policjanci, Spidermany, Elsy, Biedronki i inne fantastyczne postaci. To wymarzony bal karnawałowy, na który dzieci czekały już od wielu tygodni, a codziennie odliczały dni do nadchodzącego wydarzenia. Co to był za bal! Zabawy z nutką rywalizacji, największe hity list dziecięcych to tylko kilka wydarzeń, które w tym dniu zagościły w przedszkolu.

Wróbelki

 

Karnawał to czas zabaw, kostiumów i balów. Kolorowy wystrój sal wprowadził wszystkich w imprezowy nastrój, a skoczna muzyka zaprosiła „Wróbelki” do zabawy. Dzieciaki z dumą prezentowały bajeczne stroje, z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach przygotowanych przez nauczycieli.

 

„Sikorki”

 

Karnawał to czas balów, tańców i zabaw. 4 lutego dzieci z grupy Sikorek przebrane za bohaterów bajek, księżniczki, policjantów, wróżki, motyle bawiły się podczas balu karnawałowego w naszym przedszkolu. Dzieci z dumą prezentowały bajeczne stroje podczas szałowego pokazu mody. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach.

Najmłodsze przedszkolaki po raz pierwszy uczestniczyły w takim wydarzeniu, które okazało się świetną dla nich atrakcją, a wrażenia i radość pozostaną w nich na długo.