CO SIĘ DZIAŁO W NASZEJ SZKOLE I WOKÓŁ NIEJ W ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU?

Światowy Dzień Uśmiechu jest wspaniałą okazją do wyrażania radości i przekazywania pozytywnej energii. Klasy pierwsze rozpoczęły wesoły dzień od zabaw integrujących. Jak zwykle śmiechu było co niemiara. W klasach dzieci wykonały piękne uśmiechy, które — jak widać na zdjęciu — gościły również na twarzach uczniów. Pierwszaki doskonale wiedzą, że „Śmiech to zdrowie”. Podczas spaceru uczniowie z klas 1a i b rozdawali uśmiechnięte słoneczka, wywołując uśmiech na twarzach mieszkańców osiedla.

Na ustach u starszych uczniów też często gościł uśmiech – ten naturalny oraz ten zabawny – przygotowany w celu zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w foto budce i nie tylko. Oto kilka migawek ze szkolnych korytarzy.