DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Krasnale i Stokrotki 

Dzień Dziecka u Krasnali i Stokrotek obfitował w tym roku w wiele atrakcji. Zaraz po śniadaniu dzieci miały gości – rodziców Anielki, którzy są muzykami. Dzięki naszym gościom dzieci przeniosły się w magiczny świat muzyki, wsłuchując się w dźwięki nowo poznanych instrumentów. Przedszkolaki poznały wygląd oraz brzmienie wiolonczeli, altówki i skrzypiec, a także brzmienie naszego pianina. Dzieci odgadywały zagadki muzyczne zagrane na instrumentach oraz zostały zaczarowane na koncercie przygotowanym przez naszych gości. W tym miejscu serdecznie dziękujemy Państwu Dzwonowskim za tak niezwykłą podróż i mamy nadzieję na kolejne spotkania z muzyką. Kolejną atrakcją były gry i zabawy sportowe oraz pokonanie kolorowego toru przeszkód. Natomiast uwieńczeniem całego dnia była minidyskoteka przy ulubionych hitach naszych przedszkolaków. Dodatkową niespodzianką dla dzieci była pizza przygotowana przez panią Asię na obiad oraz upominki przygotowane przez Rodziców. Był to wyjątkowy dzień, który będziemy miło wspominać.

Pszczółki i Biedronki 

Dzień Dziecka dla dzieci z grup Pszczółek i Biedronek upłynął pod znakiem wesołej zabawy i pikniku na świeżym powietrzu. W przedszkolu odbył się uroczysty bal przebierańców, były tańce, zabawy w kole, puszczanie baniek oraz wspólne malowanie na folii. Po zabawie dzieci usiadły, aby zjeść przygotowane przez rodziców owoce oraz pyszne kiełbaski z grilla przygotowane przez p. Beatkę. Na zakończenie każde dziecko dostało na pamiątkę tego dnia kolorowy balon z helem. Życzymy wszystkim dzieciakom samych kolorowych i wesołych dni, takich jak dzisiejszy.