DZIEŃ DZIECKA W PARKU SZWAJCARIA

Krasnale i Stokrotki w tym roku spędziły Dzień Dziecka w Parku Szwajcaria. Zaraz po śniadaniu dzieci wyruszyły razem z Paniami do parku. W parku czekały na nas róże atrakcje. Był piknik, na którym przedszkolaki zajadały pyszne przekąski przygotowane przez rodziców oraz słodkie babeczki przygotowane przez naszą kucharkę, Panią Asię. Czas w parku upływał radośnie na beztroskim hasaniu na placu zabaw, a także na grze w piłkę i skakaniu w gumę, nie zabrakło także skocznej muzyki, która zachęcała do wspólnej zabawy. Przedszkolaki korzystały z przeróżnych, dostępnych sprzętów, które pochłaniały ich niespożytą energię. Pod koniec pobytu w parku przedszkolaki miały możliwość nakarmić kaczki i ryby w stawie. Pełni wrażeń i radosnych przeżyć wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekał na dzieci smaczny obiad oraz wyjątkowe upominki. Był to wyjątkowy dzień, który będziemy mile wspominać.