DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 27

Krasnale i Stokrotki

Dzień Dziecka u Krasnali i Stokrotek obfitował w tym roku w wiele atrakcji. Zaraz po  śniadaniu dzieci miały gości, rodziców Anielki, którzy są muzykami. Dzięki naszym gościom dzieci przeniosły się  w magiczny świat muzyki, wsłuchując się w dźwięki nowo poznanych instrumentów. Przedszkolaki poznały wygląd oraz brzmienie wiolonczeli, altówki i skrzypiec, a także poznały brzmienie naszego pianina. Dzieci odgadywały zagadki muzyczne zagrane na instrumentach oraz zostały zaczarowane na koncercie przygotowanym przez naszych gości. W tym miejscu serdecznie dziękujemy Państwu Dzwonowskim za tak niezwykłą podróż i mamy nadzieję na kolejne spotkania z muzyką. Kolejną atrakcją były gry i zabawy sportowe oraz pokonanie kolorowego toru przeszkód. Natomiast uwieńczeniem całego dnia była minidyskoteka przy ulubionych hitach naszych przedszkolaków. Dodatkową niespodzianką dla dzieci była pizza przygotowana na obiad przez panią Asię oraz upominki przygotowane przez Rodziców. Był to wyjątkowy dzień, który będziemy miło wspominać.

Biedronki

Pszczółki