DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA U KRASNALI I STOKROTEK

Dnia 25 listopada Krasnale i Stokrotki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Ten wyjątkowy dzień dzieci rozpoczęły od poznania historii pluszowego misia oraz dowiedziały się, że w tym dniu pluszowy miś na swoje urodziny. A jak na urodziny przystało, nie mogło zabraknąć tradycyjnego „Sto lat”, urodzinowych hitów oraz wspólnego zdjęcia w urodzinowej fotobudce. Tego dnia odbyły się także misiowe zabawy oraz konkursy m.in. karmienie misia włóczkowym makaronem, na końcu którego znajdował się miodek, a wszystko do utworu „Mały Miś jest głodny”, rzucanie woreczkami do pyszczka głodnego misia czy smakowite zawody w zjadaniu miodku. Każdy przedszkolak miał także szansę zrobić sobie zdjęcie w misiowej fotobudce oraz pokolorować misia na wzór swoich ulubionych pluszowych misiów.