DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU

Biedronki i Pszczółki 

W naszym przedszkolu, z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty, odbyło się Święto Rodziny, na które zaprosiliśmy rodziców i rodzeństwo naszych pociech. Z tej okazji zrobiliśmy warsztaty plastyczne, na których rodzice z dziećmi wykonali ramki na wspólne zdjęcia rodzinne. Po tym dzieci przedstawiły krótki program artystyczny z tańcem i śpiewem, który chwycił za serce niejednego dorosłego. Rodzina to siła, o czym na pewno wiedzą nasze dzieci 🙂

Krasnale i Stokrotki

26 maja w naszym przedszkolu miała miejsce wspaniała uroczystość. Przedszkolaki świętowały  Dzień Mamy i Taty. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek oraz podziwiali układy taneczne w wykonaniu przedszkolaków. Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Był to wyjątkowy czas, spędzony w gronie najbliższych.