JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2023

Kolejna bardzo udana edycja dzielnicowego JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO za nami!

8 grudnia 2023 r. – w piątkowe popołudnie i wieczór, w zimowej scenerii, w przedświątecznej atmosferze na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 w Gliwicach działo się mnóstwo dobra. Lokalna impreza powstała dzięki współpracy Rady Dzielnicy Stare Gliwice, Spółdzielni Mieszkaniowej Stare Gliwice, miejscowej Parafii pw. Św. Gerarda oraz dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 w Gliwicach. Warto również wymienić zaangażowanie Rady Rodziców działającej przy ZSP13.

Podczas jarmarku atrakcji było co niemiara. Liczne stoiska z ozdobami świątecznymi i oryginalnym rękodziełem, licytacje, występy wokalne i taneczne grup przedszkolnych i szkolnych, przedstawienia jasełkowe, występ Teatru „WIT-WIT”, warsztaty piernikowe, plastyczne, malowanie twarzy, kiermasz książek i wiele jeszcze innych atrakcji. Można było skorzystać również z oferty gastronomicznej – m.in. z bogatego wyboru różnych wypieków, gorących napojów. Był także żurek oraz można było zakupić kiełbaskę z grilla.