NAJMŁODSI ADEPCI SIATKÓWKI ROZEGRALI PIERWSZY TURNIEJ

Najmłodsi siatkarze naszej szkoły rozegrali swój pierwszy Turniej Minisiatkówki tzw. „Rzucankę siatkarską” z okazji Dnia Dziecka. Chłopcy rywalizowali pomiędzy sobą, rozgrywając gry singlowe w sumie  w 42 meczach. W turnieju brali udział uczniowie klas pierwszych i drugich ZSP nr 13, którzy od września szlifują swoje umiejętności pod czujnym okiem trenera Jacka Dobranowskiego. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które zostały sfinansowane z budżetu Urzędu Miasta Gliwice, a za stronę trenerską odpowiedzialni byli nauczyciele naszej szkoły będący trenerami Klubu Sikret Gliwice. Sędziami na zawodach byli starsi koledzy trenujący siatkówkę w klasie sportowej w SP 27 w Gliwicach. W zajęciach brali udział: Bartek, Nikodem, Adaś, Timi, Kamil, Błażej, Filip, Łukasz, Szymon, Michał, Petro, Kuba i Bartek. Gratulujemy wszystkim małym siatkarzom!