NASI WOLONTARIUSZE POMOGLI ZWIERZAKOM Z GLIWICKIEGO SCHRONISKA

„Podaruj karmę dla zwierzaka, a dostaniesz dziś pluszaka” – pod takim hasłem uczniowie naszej szkoły: Julia Cerazy, Urszula Florek, Maria Wojtanowska, Róża Wawrzykowska oraz Dawid Adamski prowadzili zbiórkę karmy dla zwierząt z gliwickiego schroniska podczas XII edycji miejskiej imprezy Wariacje na 4 łapy, czyli baw się razem z psami, która odbyła się  1 października 2023 r. w Parku Chopina.

W tygodniu poprzedzającym imprezę zorganizowaliśmy w szkole akcję zbierania pluszowych zabawek. Pluszaki trafiły do osób, które podczas niedzielnej imprezy przyniosły karmę dla zwierząt do naszych wolontariuszy.

Koty i psy ze schroniska na pewno nie będą głodne.

Dziękujemy wszystkim za hojność i wsparcie.

Akcję koordynowała pani Beata Domańska.

Relacja z imprezy na stronie MIASTA GLIWICE.

Pani Beata Domańska oraz nasi wolontariusze rozmawiali z dziennikarzem Telewizji Imperium.