NASZ SZKOLNY WOLONTARIAT ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ DO PROJEKTU „ONKOAKADEMIA W RUCHU”

Grupa wolontariuszy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 zakwalifikowała się do realizacji projektu pod nazwą OnkoAkademia w ruchu, którego partnerem i sponsorem jest Centrum 3.0.

Wolontariusze naszej szkoły realizują projekt pod nazwą. Rok Szkolnej Aktywności 2023/2024 i pozytywnie zakończyli pierwszy etap – Indywidualną ścieżkę rozwoju Szkolnych Klubów Wolontariatu (cykl warsztatów dla opiekunów SKW i uczniów/wolontariuszy).

Serdecznie dziękujemy za przyznane wsparcie i docenienie działań, a wspaniałym Wolontariuszom życzymy wytrwałości w dążeniu do celu i realizacji planów.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli do wydarzenia dołączą darczyńcy, aby wspólnie z nami wspierać pacjentów chorych onkologicznie i utworzyć STREFĘ RELAKSU – szkolne miejsce przyjazne uczniom.

Szczegóły wydarzenia zostaną opublikowane wkrótce, śledźcie naszą stronę internetową i  fanpage szkoły.