OBCHODY DNIA CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 27

Biedronki 

30.09 przedszkolaki z grupy Biedronek obchodziły Dzień Chłopaka. Tego dnia dziewczynki z grupy odśpiewały chłopcom „Sto lat”, a następnie wręczyły przygotowane upominki. 

Krasnale i Stokrotki

30 września Krasnale i Stokrotki wspólnie świętowali Dzień Chłopaka. Dziewczynki razem z Paniami złożyły chłopcom życzenia i zaśpiewały „Sto lat”. Chłopcy tego dnia zostali obdarowani samochodzikami z gipsu. Nie zabrakło także zdjęć w fotobudce. Najbardziej wyczekiwanym punktem programu były zawody sportowe, w których chłopcy rywalizowali z dziewczynkami. Zawody oraz możliwość kibicowania swojej drużynie sprawiły dzieciom wiele radości i frajdy. Na zakończenie odbyła się minidyskoteka. Przedszkolaki mogły się wytańczyć do woli, dobrze się przy tym bawiąc z kolegami i koleżankami. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, a nasi chłopcy czuli się w tym dniu bardzo wyjątkowi.

Pszczółki 

Dzień Chłopaka upłynął u Pszczółek w wesołej atmosferze wspólnych zabaw z dziewczynkami. To chłopcy tego dnia wymyślali zabawy, po których zostali obdarowani małymi upominkami. Wszystkim Chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego!