RELACJA Z II STAROGLIWICKIEGO TURNIEJU SZACHOWEGO O PUCHAR IM. JADWIGI MARKOWEJ

W sobotnie przedpołudnie 13 kwietnia 2024  miłośnicy szachów spotkali się na drugiej edycji Starogliwickiego turnieju szachowego o puchar im. Jadwigi Markowej. Bardzo się cieszymy, że nasze zaproszenie przyjęli nie tylko uczniowie, ale też ich rodzice oraz absolwenci naszej szkoły.  Uczestników turnieju przywitała pani dyrektor Anna Urbańska, a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia, pan Jarosław Kocela, który wypożyczył nam również turniejowe zestawy szachów i zegary.

Gratulujemy wszystkim graczom wyników, ale przede wszystkim tego, że potrafią znaleźć czas na rozwijanie swojej pasji. W tegorocznych rozgrywkach zwyciężył pan Kamil Remiszewski, zdobywając I miejsce i puchar. Drugie miejsce zajął pan Wiktor Gąsowski , a trzecie pan Sławomir Michalik. Nasi uczniowie zdobyli cenne doświadczenie turniejowe i liczymy na to, że nadal będą doskonalić swoje umiejętności i będą z sukcesami reprezentowali szkołę w kolejnych turniejach. Warto dodać, że tuż za podium znalazł się uczeń naszej szkoły – Yaroslav Yuriev z kl. 5a.