ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU POETYCKIEGO

Jeszcze przed świętami wielkanocnymi w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Poetycki (organizowany przez panią Tamarę Kokot-Małańczak) na wiersz z okazji Dnia Poezji, który wypadał 21 marca. Wyzwanie nie było łatwe, ale na szczęście znaleźli się entuzjaści liryki piszący wiersze, które przez jury konkursu były przeanalizowane. W wyniku obrad jury zostali wyłonieni zwycięzcy. Ciekawostką jest, że kolokwialnie mówiąc, „pudło” zgarnęli tylko uczniowie klasy 6b, których wychowawcą jest pan Rafał Hajduga. I tak:

1. miejsce zajęła Lena Skorus, która napisała wiersz pt. „Tęcza”,

2. miejsce zajął Antoni Krawiec, który napisał wiersz pt. „Szczera miłość”,

3. miejsce zajęła Julia Procel, która napisała wiersz pt. „Wiosna”.

Wszystkim uczestnikom, a było ich sporo, gratulujemy kreatywności i trudu włożonego w napisanie wiersza. A wiemy doskonale, że nie jest to łatwa sprawa. Jesteśmy dumni i pełni nadziei z tego powodu, że młode pokolenie podjęło się próby poetyckiej i wzięło udział w procesie twórczym.