W PRZEDŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERZE …

Piątek 22 grudnia 2023 był w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Zamiast tradycyjnych lekcji wszystkie klasy miały spotkania ze swoimi wychowawcami, podczas których mogliśmy razem spędzić miłe chwile przy poczęstunku, rozmowie o tradycjach świątecznych w naszych domach, wspólnym kolędowaniu. Była to też okazja, żeby złożyć sobie życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Klasy starsze były zaproszone do sali gimnastycznej na przepiękne jasełka pt. „Na strychu” przygotowane przez dzieci i młodzież pod kierunkiem pani Krystyny Kałuży. Przedstawienie było bardzo pomysłowe. Byliśmy pod wielkim wrażeniem rozmachu inscenizacji (duża obsada, piękna scenografia i choreografia).

Oto fotorelacja z przedstawienia jasełkowego: