WSPANIAŁE SUKCESY I AWANSE NASZYCH KOSZYKAREK I KOSZYKARZY

W Szkolnych Mistrzostwach Gliwic w koszykówce 3×3  naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny. W kategorii młodszej chłopcy w składzie: Kevin Posłuszny, Adam Szulc, Jakub Porębski, Stanisław Podulka zajęli I miejsce i będą reprezentować Gliwice w finale wojewódzkim. Dziewczęta w składzie: Małgorzata Nytko, Julia Tomczyk, Julia Tkaczyk, Olga Zając – również I miejsce i także wywalczyły awans do finału wojewódzkiego. Chłopcy starsi w składzie: Kacper Siwek, Adam Soilam, Jakub Kręgiel, Aleksander Franke – zajęli III miejsce. Dziewczęta starsze w składzie: Antonina Weszka, Aleksandra Szołtysik, Julia Górecka, Hania Toman– zajęły III miejsce.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów sportowych, a szczególnie trzymamy kciuki za wszystkich, którzy będą reprezentowali szkołę w finałach wojewódzkich. Dziękujemy również za zaangażowanie trenerowi – panu Adamowi Biernatowi.