NASI UCZNIOWIE – KEVIN POSŁUSZNY I ADAM SZULC – FINALISTAMI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW W SIATKÓWCE!

To był weekend pod znakiem awansów do finałów mistrzostw Polski!

Po sukcesach w minisiatkówce oraz dwukrotnym awansie naszych juniorów do półfinałów nasi młodzicy jako pierwsza drużyna młodzieżowa w historii klubu zapewniła sobie udział w turnieju finałowym wśród ośmiu najlepszych zespołów w Polsce!

W półfinałach w Rzeszowie nasza ekipa zostawiła w pokonanym polu AKS V LO Rzeszów, KS Wifama Łódź i SUKSS Suwałki, wygrywając wszystkie mecze. Skład finalistów mistrzostw Polski młodzików: Kacper Banasiak, Adam Bilnik, Michał Flak, Cyprian Karpiński, Jakub Kleszcz, Oliwier Kocot, Szymon Kruzel, Miłosz Kwaśniewski, Bartosz Misiak, Igor Ociepka, Kevin Posłuszny, Jakub Rokita i Adam Szulc oraz trenerzy: Zbigniew Grzegorczyk, Robert Kleszcz i Jacek Sitarek.

Gratulacje dla naszych chłopaków – Kevina i Adama – uczniów Szkoły Podstawowej nr 27 w Gliwicach! Brawo!