JAK ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ CHŁOPAKA?

Dzień Chłopaka w klasach pierwszych upłynął na wspólnych zabawach. Chłopcy wykazali się wiedzą, rozwiązując zagadki i zadania. Nie zabrakło również zabaw tanecznych. Koleżanki z klasy wręczyły samodzielnie wykonane krawaty. Nie brakowało uśmiechów i śmiechu. Wszystkim chłopcom (starszym i młodszym) życzymy mnóstwo radości i wspaniałych przygód.

Chłopcy z klasy 2c w świątecznej foto ramce.

Klasa 7a w ramach obchodów Dnia Chłopaka była w Zabrzu na Laserball, czyli na laserowym paintballu. Była świetna zabawa – dwie drużyny dziewcząt rywalizowały przeciwko sobie i dwie drużyny chłopaków. Atrakcja trwała tylko 30 minut, ale było bardzo intensywnie. Wszyscy się niesamowicie zaangażowali, a emocje opadały jeszcze długo po grze.

W środę 27 września 2023 r. klasa 7b była na wycieczce w Trekking Clubie w Katowicach. Jest to miejsce dla prawdziwych survivalowców. W programie wycieczki znalazły się m.in.: wspólne budowanie rurociągu (z dziurawych rurek), szałasu, noszy dla rannych, mostu linowego nad ogromną kałużą i wiele innych atrakcji. Wyjazd był propozycją wspólnego świętowania Dnia Chłopaka w naprawdę spartańskich warunkach. Jednak wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, chociaż nieco zabrudzeni…

Klasy 5b i 5d odwiedziły Park Adrenaliny „House of Air”, by aktywnie spędzić czas, skacząc na trampolinach, grając w zbijaka, wspinając się na ściance.

Uczniowie klasy 4c Dzień Chłopaka świętowali w Parku Szwajcaria. Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc w przeróżnych integracyjnych zabawach. W przerwie dzieci degustowały babeczki i zajadały się pizzą.