DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 27

Biedronki 

Dzień Przedszkolaka to wyjątkowe święto. Dlatego też dzieci z grupy Biedronek świętowały ten dzień na sportowo. Przedszkolaki podzielone na dwa zespoły zmagały się z konkurencjami sportowymi. Na koniec każdy sportowiec otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom.  

Krasnale i Stokrotki

20 września Krasnale i Stokrotki zostały zaproszone przez Panie do wspólnej zabawy z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy na sportowo od zawodów drużynowych, każda drużyna miała do pokonania tor przeszkód, którego pokonanie sprawiło naszym przedszkolakom wiele frajdy. Po zawodach sportowych dzieci mogły wykazać się w umiejętnościach wokalnych, śpiewając solo lub w duecie ulubione piosenki. Wyjątkową atrakcją tego dnia była piniata wypełniona niespodziankami, która została podarowana dzieciom przez mamę Gosi, za co bardzo dziękujemy, ponieważ możliwość próbowania trafienia w piniatę i oczekiwanie przy czyim uderzeniu odkryjemy co ma w środku, była świetną zabawą. W Dniu Przedszkolaka nie mogło oczywiście zabraknąć minidyskoteki przy ulubionych hitach, zabaw z chustą animacyjną i balonami oraz kolorowej fotobudki.  Ten wyjątkowy dzień był bardzo wesoły i kolorowy, wypełniony wieloma atrakcjami, które sprawiły naszym przedszkolakom wiele radości. 

Pszczółki 

Z okazji Dnia Przedszkolaka maluchy z grupy Pszczółki brały udział w zawodach sportowych, gdzie dzielnie ćwiczyły celność, równowagę oraz wesoło spędziły przedpołudnie. Każde dziecko zostało nagrodzone za uczestnictwo w zabawach tego dnia.