Category

JARMARK ŚWIĄTECZNY 2022

Jarmark Świąteczny 2022 w ZSP nr 13  w Gliwicach wpisał się już w tradycję naszej szkoły dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rady Osiedla Stare Gliwice na czele z panem Michałem Zającem, Parafii św. Gerarda na czele z ks. Proboszczem Waldemarem Ciurejem, Spółdzielni Mieszkaniowej Stare Gliwice na czele z panem prezesem Januszem Henrykiem Łapińskim. Uroczystość uświetniła swoją obecnością pani prezydent Ewa Weber.

Cała społeczność szkolna na czele z dyrekcją szkoły jest pełna uznania dla Wszystkich Rodziców na czele z przewodniczącym Rady Rodziców panem Dariuszem Wolańskim i wiceprzewodniczącą panią Pauliną Jakubczyk.

Jarmark Świąteczny uatrakcyjniły swoimi występami dzieci z przedszkola, szkoły i zaprzyjaźnionego żłobka. Szczególne podziękowania należą się nauczycielom za pomysłowość, zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie programu artystycznego oraz stoisk. Na słowa uznania zasługuje praca naszych uczniów, którzy działali w ramach wolontariatu. Pięknie dziękujemy Wszystkim Mieszkańcom Dzielnicy Stare Gliwice za udział w naszym przedsięwzięciu. Pierwszy raz po pandemii mogliśmy się wszyscy poczuć jedną wielką wspólnotą.

Dziękuję.

Grażyna Rosławska

dyrektor ZSP 13 w Gliwicach

WIĘCEJ ZDJĘĆ W RELACJI NA STRONIE EDUKACJA GLIWICE

WIĘCEJ ZDJĘĆ W RELACJI NA STRONIE EDUKACJA GLIWICE