SIATKARZE Z KOLEJNYM MEDALEM – BRĄZ W IGRZYSKACH DZIECI SZS

13 czerwca 2023 r. w Radlinie odbył się finał wojewódzki w siatkówce klas 4-6, w którym wystąpili nasi młodzi siatkarze. Oprócz drużyny z Gliwic w finale wzięły udział drużyny z Radlina, Tychów i Zawiercia. Chłopcy stanęli na najniższym podium i wracają do Gliwic jako trzecia drużyna województwa śląskiego. Jest to najlepszy wynik, jaki osiągnęła nasza szkoła w rozgrywkach Igrzysk Dzieci SZS w dotychczasowych występach na przestrzeni ostatnich lat.

Szkołę Podstawową nr 27 reprezentowali: Adam Szulc, Paweł Tkaczyk, Kuba Wiśniowski, Dien Gazzali, Piotr Piksa, Antek Krawiec, Maksymilian Czaja, Karol Urban, Michal Koj i Wiktor Czerwiński. Warto dodać, że w reprezentacji SP 27 zagrało tylko trzech szóstoklasistów. Reszta to uczniowie klas 4. i 5.

Gratulujemy historycznego wyniku!  Trenerem chłopców jest Jacek Dobranowski.